Bizi Arayın

0312 418 87 97

E-Posta

info@talkbusiness.com.tr
 

Çeviri Hizmetleri

 

Talk Business Çeviri olarak kurulduğumuz günden bu yana sözlü ve yazılı çeviri alanında profesyonel bir hizmet sunuyoruz ve çevirilerimizi eksiksiz ve zamanında teslim etmeyi en temel prensibimiz kabul ediyoruz.

Talk Business Çeviri olarak, yazılı çeviri alanında sektörün ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Müşterilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını dikkate alıyoruz ve işlerimizi sektörel terminolojiye hakim uzman çevirmen ekibimize teslim ediyoruz. Profesyonel çeviri, noter onaylı çeviri, teknik ve akademik çeviri, tıp ve hukuk çevirisi gibi çok farklı alanlarda uzun yıllardır hizmet veriyoruz ve her geçen gün geliştirdiğimiz profesyonel ekibimiz sayesinde sadece İngilizce ve Türkçe dillerinde değil, İsveçce, Çince, Rusça gibi diğer birçok dil çiftinde de aynı kalitede yazılı çeviri hizmeti sunuyoruz. Gelişen teknolojiden faydalanarak hızlı ve eksiksiz bir çeviri hizmeti sunmayı hedefliyoruz ve müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Talk Business Çeviri bünyesinde sunduğumuz sözlü çeviri hizmeti kapsamında çok uluslu toplantılar başta olmak üzere seminer, ikili görüşme ve komite toplantıları esnasında birçok kurum ve kuruluş için alanda deneyimli tercüman ekibimizle çalışıyoruz ve yüksek kalitede hizmeti müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak sunmaya özen gösteriyoruz. Şirketimiz bünyesinde simultane çeviri, ardıl çeviri ve eşlik çevirisi hizmetleri sunuyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda siz müşterilerimize gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz. Projenizin toplantısı, şirketinizin geleceği ile ilgili görüşmeler ve yıllardır emek harcadığınız akademik kariyerinizde önemli olan kongreleriniz için ciddi finans kaynağı ve emek harcadığınızın farkındayız. Talk Business Çeviri olarak işlerinizi alanında yetkin ve deneyimli tercüman ekibimize emanet ediyoruz ve siz değerli müşterilerimize kalite güvencesi sağlıyoruz.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi09:00 - 21:00
  • Salı09:00 - 21:00
  • Çarşamba09:00 - 21:00
  • Perşembe09:00 - 21:00
  • Cuma09:00 - 21:00
  • Cumartesi09:00 - 21:00
  • Pazar09:00 - 21:00